КП «Плесо» оснастило Kyiv Lifeguard Service новими мішками АМБУ та дефібриляторами

КП «Плесо» оснастило Kyiv Lifeguard Service новими мішками АМБУ та дефібриляторами, які допомогають рятувати життя відпочиваючим та надавати оперативну домедичну допомогу. Всі лайфгарди проходять обов’язкові медичні курси, на яких отримують необхідні знання та навички з порятунку людей. Тому новий сезон 2021 буде ще більш безпечним! 👌

Мішок АМБУ — це ручний апарат для штучної вентиляції легенів, який використовується у випадку порушення дихання. Він входить до комплектації реанімаційних карет швидкої допомоги, а також застосовується у відділеннях інтенсивної терапії та анестезіології.

Основне призначення мішка АМБУ — дати можливість людині дихати до моменту підключення електричного апарату штучної вентиляції легенів. В порівнянні з штучним диханням рот до рота, застосування АМБУ є більш гігієнічним, адже в мішку відсутній вуглекислий газ з частками слини, або шкідливими мікроорганізмами, які можуть потрапити до легенів потерпілого, а також він є простим та ефективним.

Дефібрилятор —  апарат, призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п’ять хвилин, врятувати людину за допомогою дефібрилятора можливо! Дефібриляція протягом перших трьох хвилин після раптової зупинки серця, підвищує шанси на виживання людини на 70%. Розряд протягом першої хвилини, підвищує вірогідність залишитися живим до 90%.

Дефібрилятори Powerheart G5, які тепер мають рятувальники Kyiv Lifeguard Service, прості у використанні і мають голосові підказки. Ці апарати допоможуть лайфгардам швидко і надійно зробити серцево-легеневу реанімацію (СЛР) і надати першу допомогу постраждалому.