Пляж «Троєщина» отримав міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор»

Учора, 18.06.2020, пляж «Троєщина» вперше отримав міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор».

Даний пляж є одним із найбільш відвідуваних пляжів столиці: за один літній день ним користуються до 10 000 людей. Площа пляжу: 4,8 га. На пляжі функціонує 2 рятувальних поста. У 2019 році на даній локації виконано капітальний ремонт елементів благоустрою, встановлено сучасні дитячий та спортивний майданчики. Душові установки та громадська вбиральня обладнані необхідними пристосуваннями для громадян з інвалідністю.

Крім пляжу «Троєщина» «Блакитний прапор» отримали ще 7 муніципальних пляжів Києва: «Дитячий», «Венеція», «Молодіжний», «Золотий», «Веселка», «Пуща-Водиця», «Галерний».

Карта розташування пляжів доступна за посиланням.

Довідка: «Блакитний прапор» – міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі у багатьох країнах світу, що відповідають 33-ом критеріям та вимогам.

Незалежне Міжнародне Журі Програми «Blue Flag» оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо.

Даний екологічний сертифікат видається на 1 рік. Дію статусу продовжують після міжнародної перевірки лише за умови подальшого дотрмання суворих вимог Програми.

Тимчасовість статусу дозволяє Міжнародному Журі стимулювати власників пляжів та відповідальні муніципалітети в усьому світі не просто отримати відзнаку за разові показові досягнення на певний момент часу, а й бути зобов’язаними постійно проводити роботу для відповідності стандартам, без яких «пролонгація» статусу – неможлива.

Співробітники КП «Плесо» працюють над тим, аби утримувати та поліпшувати пляжі як зразкові цілісні муніципальні рекреаційні комплекси, на яких кожен відвідувач гарантовано отримує сервіс міжнародного рівня.