КП «Плесо» отримало сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9001:2015

Система управління якістю КП «Плесо» була перевірена Класифікаційним товариством «Регістр судноплавства України» та визначена такою, що відповідає стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Сертифікат відповідності отримано підприємством у січні 2020 року. КП «Плесо» є одним із перших муніципальних підприємств в Україні, які привели якість своїх послуг у відповідність до міжнародного стандарту.

Дія сертифікату розповсюджується на послуги, які надаються Спеціалізованою аварійною рятувально-водолазною службою (САРВС, що є невід’ємним структурним підрозділом «Плесо»), а саме:


Warning: getimagesize(/home/pleso/pleso.org/www/wp-content/uploadshttps://pleso.org/wp-content/uploads/2020/02/Сертифікат-ISO-9001-2015-1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/pleso/pleso.org/www/wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 116
  • водолазне обстеження підводної частини гідротехнічних споруд, у тому числі з залученням підводного телебачення або відео зйомки;
  • виміри товщин на суднах під технічним наглядом інспектора Регістру;
  • підводні огляди корпусів суден, у тому числі з залученням підводного телебачення або відео зйомки.

Приведення системи управління якістю у відповідність до ISO 9001:2015 ініційовано, зокрема, з метою підвищення конкурентоздатності підприємства на ринку водолазних послуг та задоволення потреб замовників.

Таким чином, штатні водолази КП «Плесо», які мають відповідні допуски Регістру, можуть виконувати не лише пошуково-рятувальні операції чи обстеження дна пляжів, а й застосовувати власну кваліфікацію для надання достатньо специфічних але затребуваних на ринку послуг. Це дозволяє збільшувати прибутки підприємства, які за своєю суттю є прибутками територіальної громади міста Києва і в подальшому спрямовуються на виконання статутних завдань підприємства.

Термін дії сертифікації – до січня 2023 року за умови проведення щорічних наглядових аудитів.