Розчищення водойм у парку «Нивки»

У червні 2019 року комунальне підприємство «Плесо» визнано переможцем тендеру № UA-2019-05-30-000765-c на виконання послуг з розчищення водойм, розташованих на території парку «Нивки». Закупівлю оголошено у електронній системі публічних закупівель «Prozorro» комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень (КП по УЗН) Шевченківського району м. Києва.

Надання послуг відбувалось протягом літнього періоду і полягало у розчищенні озер від мулу та очерету, яке виконувалось штатними робітниками з благоустрою та операторами спецтехніки КП «Плесо». Були задіяні 2 мультифункціональні гусеничні машини-амфібії шведського (Truxor) та американського (Mobitrac) виробництва, корейський екскаватор Hyundai, а також вантажні автомобілі. При цьому значна увага приділялась тому, аби у процесі благоустрою водойм зберегти місця для гніздування птахів і не погіршити умови існування місцевої фауни.

Комплекс послуг виконано у повному обсязі. Площа приведеної до ладу території становить близько 2 000 квадратних метрів. Загальна вартість послуг складає 189 000 гривень, які повністю сплачено замовником.