Інформація щодо ситуації на Синьому озері

У неділю, 14 липня, ми отримали повідомлення про те, що на Синьому озері на Виноградарі, яке обслуговує наше підприємство, у приватному порядку працює земснаряд нібито «для розчистки». Інформуємо киян, що ці роботи НЕ ПОГОДЖЕНІ з КП «Плесо» і виконуються незаконно, без необхідних дозвільних документів і проекту.
Вказані дії приватних осіб щодо озера є порушенням екологічного законодавства, а використання земснаряду в дану пору року є загрозою для флори та фауни водойми!
Проект розчистки Синього озера, розроблений на замовлення КП «Плесо», передбачає використання більш сучасних технологій очищення дна від замулення. І такі роботи у жодному разі не варто проводити влітку!
У даних обставинах підприємство змушене звертатися до правохооронних органів та органів екологічного нагляду з вимогою припинити знищення Синього озера.
Також ми закликаємо киян не здійснювати жодних пожертв на приватні потреби невідомих осіб. Проектування розчистки озера виконане за рахунок екологічного фонду міського бюджету, а подальше фінансування очисних робіт повинно здійснюватися за рахунок Програми соціально-економічного розвитку Києва. Відповідні депутатські запити упродовж 2017-2018 років робив представник масиву Виноградар у Київраді Олексій Окопний.