Святкування Водохреща у Києві

19 січня 2019 року в Києві відкрились 12 офіційних локацій, на яких десятки тисяч відвідувачів проводили святковий обряд омовіння. Служби КП “Плесо” облаштували ці зони тимчасовими помостами для безпечного купання, кабінками для переодягання та іншим необхідним реманентом. Напередодні свята фахівцями лабораторії було відібрано проби води на усіх локаціях і перевірено відповідність показників нормативним вимогам.

Протягом дня 19 січня на об’єктах чергували рятувальники САРВС, лайфгарди “Пляжного Патруля”, а також працювали медпункти. Оскільки люди дуже часто послизаються і травмуються біля урізу води, особлива увага придялялась саме профілактиці травматизму. Фахівці рятувальної служби, які патрулювали акваторії на човнах, стежили за тим, аби під дією ейфорії (яка часто виникає внаслідок занурення у крижану воду) відвідувачі не запливали далеко від берега та не хизувались у воді. Для безпеки громадян важливо було також уникнути потрапляння у зону купання великих крижин на локаціях, де відсутній льодостав.

Вище духовенство Православної церкви України провело у Гідропарку урочисте освячення вод Дніпра. До цього заходу правоохоронні органи забезпечили посилену охорону громадського порядку.

Опікуємось не тільки водоймами, але і нашим майбутнім — нашими маленькими киянами.