На пляжі «Дитячий» урочисто підняли «Блакитний прапор»

1 червня на Муніципальному пляжі «Дитячий» (Гідропарк, острів Венеціанський) урочисто підняли «Блактиний прапор» (Blue Flag) – міжнародний екологічний сертифікат, символ сталого розвитку, який видається на підставі рішення незалежного Міжнародного Журі (детальніше за посиланням).

Символічно, що перший у сезоні 2018 року «Блакитний прапор» замайорів у Міжнародний день захисту дітей і саме на «Дитячому» пляжі, який максимально відповідає потребам відпочивальників із дітьми.

Загалом у поточному сезоні 7 із 13 київських муніципальних пляжів матимуть Блакитні прапори.

Підняття прапора відбулось за участю начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Андрія Мальованого, голови Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації Петра Онофрійчука, виконувача обов’язків генерального директора КП «Плесо» Олега Юсипенко, голови постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтина Ялового, народного депутата України та радника Київського міського голови Дмитра Білоцерковця і начальника управління торгівлі та побуту КМДА Дениса Пікалова.

За підготовку пляжу для його відповідності вимогам програми «Blue Flag» відповідали начальник служби утримання водних об’єктів Костянтин Пігуля та його заступник Світлана Лобань.

Для вихованців школи № 128 Дніпровського району представники FEE (Foundation for environmental education – міжнародний координатор Програми «Blue Flag») організували заняття «Захисники води». Наявність заходів екологічної освіти та екологічного менеджменту є одними із численних умов одержання пляжем відзнаки «Blue Flag».

Протягом сезону така робота з дітьми проводиметься систематично.