Увага! «Сезон тиші» під час нересту!

З метою збереження тваринного світу та іхтіофауни в період масового розмноження диких тварин і в період нересту з 1 квітня по 15 червня 2018 року

З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я

пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах, використання гучної музики.

Зазначена заборона встановлена ст. 39 Закону України «Про тваринний світ». Державний контроль у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу здійснюється відповідно до ст. 57 ЗУ «Про тваринний світ», ст. 20, 35 ЗУ «Про охорону навколишнього середовища».

Ст. 60 ЗУ «Про тваринний світ» визначено права посадових осіб уповноважених органів з охорони, використання і відтворення тваринного світу (зокрема, право складати протоколи та розглядати в установленому законом порядку справи про адміністративні правопорушення в галузі охорони, використання і відтворення об’єктів тваринного світу).

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил використання об’єктів тваринного світу передбачена адміністративна відповідальність.