Монтаж фонтанів Русанівського каналу завершено (+ графік роботи)

Станом на 27 квітня 2018 року повністю завершено весняне встановлення 12 світломузичних фонтанів в акваторії Русанівського обвідного каналу (Дніпровський район, вул. Ентузіастів).

Підводно-технічні роботи, як і минулого року, виконала водолазна група КП «Плесо» спільно з інженерами компанії, яка обслуговує комплекс. На осінньо-зимовий період фонтани демонтували і перевозили у цех. Там проводилось очищення і технічне обслуговування фонтанного комплексу після експлуатації у 2017 році.

Навесні всі фонтани у розібраному вигляді транспортуються у прибережну зону Русанівського каналу, збираються і буксируються спеціальним самохідним плавзасобом до місця встановлення.

Водолази закріплюють кожен фонтан на підводних штангах, фіксуючи спеціальними деталями. Потім ізольовані дроти протягуються на берег для підключення комплексу до електроживлення і системи керування. Для безпеки усе обладнання спроектовано без електричних з’єднань у воді. До того ж, до складу системи входить чимало антивандальних пристроїв.

Зараз триває пусконаладка і синхронізація роботи усіх 12 фонтанів. З 1 травня по 30 вересня 2018 року комплекс працюватиме згідно із затвердженим графіком.