Увага! Рибальство в акваторії пляжів – неприпустиме!

Фахівці КП «Плесо» звертаються до риболовів, які займаються любительським та спортивним рибальством, із наполегливим закликом не проводити лов риби в межах аквакторій пляжів міста Києва та зон, які можуть використовуватися населенням для купання!

Навесні ще до початку літнього оздоровчого сезону території пляжів стають популярним місцем серед рибалок.

Однак, практика показує, що в результаті на дні в межах акваторії пляжів залишається велика кількість гачків (у тому числі іржавих), воблерів, заплутаних волосіней та інших подібних знарадь лову.

І хоча щовесни дно біля пляжів обстежують водолази і вилучають знайдені травмонебезпечні предмети (це є однією з необхідних умов отримання пляжами санітарних паспортів), такі дрібні предмети, як гачки, водолаз може і не помітити.

І дорослі, і діти, що купаються на пляжі, можуть легко поранитися об такі предмети, що часто призводить до інфікування гострими інфекціями.

Звертаємо також увагу, що відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених Наказом МВС України від 10.04.2017 № 301, зона водного об’єкта для аматорського і спортивного рибальства має бути відмежована від зони для купання.

Відтак, якщо, оцінивши локацію, ви розумієте, що вона навіть теоретично може використовуватися громадянами для купання (тим більше, масово), радимо відповідально поставитись до безпечності місць масового відпочинку на водних об’єктах і знайти інше місце для здійснення лову риби.