КП «Плесо» отримало нові Свідоцтва Регістра судноплавства України

Нещодавно комунальне підприємство «Плесо» отримало два нові Свідоцтва про визнання від Класифікаційного товариства «Регістр судноплавства України». Термін дії попередніх сплив, тому співробітниками КП «Плесо» планово було вчинено необхідні організаційно-правові дії з метою отримання оновлених свідоцтв.

Цими документами підприємство визнається таким, яке виконує вказані нижче роботи згідно з вимогами Регістра судноплавства України протягом визначеного періоду.

  1. Свідоцтво про визнання від 07.12.2017 № СВ-224-3-123-17 (дійсне до 06.12.2022).

КП «Плесо» виконує: виміри товщин на судах під технічним наглядом інспектора Регістра; Підводні огляди корпусів суден.

  1. Свідоцтво про визнання від 22.12.2017 № 22-4-42-17 (дійсне до 21.12.2022).

КП «Плесо» виконує: водолазне обстеження підводної частини гідротехнічних споруд, у т. ч. з залученням підводного телебачення або відео зйомки.

Таким чином, штатні водолази Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби (САРВС) підприємства виконують підводно-технічні та суднові водолазні роботи, основною метою яких є фахова оцінка технічного стану гідротехнічних споруд (причали, берегоукріплення, підпірні стінки тощо) та плавзасобів для забезпечення безаварійної експлуатації.

Отримані дані оформлюються у вигляді письмових звітів до яких вносяться вичерпні дані про стан обстеженого об’єкта та його елементів. Відповідні звіти також є основою для отримання або пролонгації технічної документації гідротехнічних споруд.

Співпраця із замовниками такого роду робіт здійснюється на договірній основі у вигляді як безпосереднього виконання замовлень, так і шляхом участі КП «Плесо» у відповідних тендерах, оголошених у системі Prozorro (згідно із Законом України «Про публічні закупівлі»).

Необхідно також зазначити, що саме зараз водолазами проводяться планові огляди гідротехнічних споруд міста Києва. Метою виконання таких робіт є виявлення та усунення перешкод і факторів, які можуть спричинити підтоплення міських територій під час підвищення рівня води у водних об’єктах протягом весняного періоду. Зазначені заходи дозволяють забезпечити належну пропускну здатність мережі дощового стоку.

Нагадаємо, у 2017 році в муніципальну власність Києва було придбано гідролокатор бокового огляду (ехолот), який дозволяє підвищити ефективність обстеження підводної частини гідротехнічних споруд.

Клікніть на скан, щоб збільшити