Прибирання снігу в зонах відпочинку

На відміну від автомобільних доріг, розчищення від снігу пішохідних територій рекреаційного призначення має свою специфіку, яка обумовлена великою кількістю елементів благоустрою (лавочки, альтанки, навіси, опори ліхтарів вуличного освітлення, велопарковки, обладнання та елементи дитячих чи спортивних майданчиків, зелені насадження тощо).

Аби не допустити їх пошкодження під час прибирання снігу, необхідно виконувати розчищення за допомогою ручних інструментів і присторїв та малогабаритних засобів механізації.

XoPGVA

Такий комплексний підхід дозволяє мінімізувати залучення кадрових ресурсів, покращити умови праці і якісно виконати прибирання пішохідних зон, забезпечивши до них доступ громадян у максимально стислі терміни після завершення снігопаду.

На прикладі місця відпочинку «Веселка» (Дніпровський район Києва, житловий масив Микільська Слобідка), висвітлюємо поетапне прибирання пішохідних доріжок від снігових заметів.

Основний масив снігу прибирається за допомогою багатофункціонального міні-навантажувача BobCat, після чого до роботи залучають трактор зі щіткою. Далі при необхідності доріжки обробляють протиожеледними засобами і вручну прибирають найбільш вузькі місця навколо лавочок та велопарковок.

Снимок экрана (6455)

Снимок экрана (6448)

IMG_20180302_105608_HDR

Снимок экрана (6450)

Снимок экрана (6444)

IMG_20180302_110207_HDR