З Новим 2018 роком!

Шановні друзі!

Безумовно, громада міста Києва є вкрай вимогливою до порядку у міському просторі. І це правильно, адже дає можливість відповідальним посадовцям розуміти пріоритети.

Протягом трьох років у господарстві, що сформоване навколо водних об’єктів Києва та сфери безпеки громадян на воді, відбувалась стабілізація управлінського процесу після занепаду підприємства та концептуальне формування напрямків розвитку.

Ми займались вивченням багатьох інформаційних кейсів передового закордонного досвіду, придатного до впровадження в Україні з адаптацією до наших реалій та національних норм.

Стартувала реалізація у прямому сенсі слова життєво важливих для столиці проектів.

Це стало можливим завдяки активності представників громади, які є взірцем ефективного власника міського господарства: радять, пропонують, контролюють, допомагають втілювати задуми у життя. І за це вам величезна вдячність!

У 2018 році буде здійснено остаточний перехід від впорядкування організаційного процесу до розбудови водного господарства Києва.

Водойми та прибережні зони Києва мають колосальний екологічний, рекреаційний та інвестиційний потенціал. Грамотно його реалізувати можливо за умови якісного муніципального менеджемнту, який базується на спільній роботі свідомих утримувачів комплексу муніципального майна, активістів та відповідальних фахівців.

Бажаємо усім небайдужим, аби ваш інтерес до розвитку Києва лише зростав. І щоб 2018-й став роком, у якому нові ідеї та розробки не відкладаються у довгу шухляду. А швидко стають реалізованим надбанням, яке працює на користь киян та гостей столиці.

З Новим Роком!

2018 ++