Про встановлення заборони лову водних біоресурсів у зимовий період 2017-2018 років

Управління Державного агентства рибного господарства у місті Києві та Київській області видало Наказ від 26.10.2017 № НОД-110/6 «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів у зимовий період 2017-2018 років», який передбачає заборону вилову водних біоресурсів з 1 листопада 2017 року до початку весняно-літньої заборони на період нересту риби у 2018 році.

До водних біоресурсів належать прісноводні, морські, анадромні та катадромні риби на всіх стадіях розвитку, круглороті, водні безхребетні, у тому числі молюски, ракоподібні, черви, голкошкірі, губки, кишковопорожнинні, наземні безхребетні у водній стадії розвитку, водорості та інші водні рослини.

Відтворення водних біоресурсів – природне чи штучне (розведення, переселення) поновлення чисельності водних біоресурсів (ретрансформація), яка зменшується у процесі їх використання чи природної смертності; водні біоресурси (водні біологічні ресурси) – сукупність водних організмів (гідробіонтів), життя яких неможливе без перебування (знаходження) у воді.

Контроль за виконанням цього наказу здійснюватиме Київський рибоохоронний патруль. Минулого року було розпочато кардинальне реформування органів рибоохорони.