Виконано очищення озера у парку «Відрадний»

Комунальне підприємство «Плесо» завершило роботи з очищення озера у парку «Відрадний», що у Солом’янському районі міста Києва.

Наше підприємство визнано переможцем тендеру, оголошеного у системі «Prozorro» Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва.

За результатами укладеного договору очищення проведено у два етапи:

1) механізоване скошування водної рослинності, надлишок якої в умовах мілководдя призводить до зниження концентрації кисню у воді;

2) вивантаження на берег для подальшого вивезення покосу та предметів, що опинились у водоймі внаслідок недбалого ставлення людей до цієї зони рекреації.

IMG_1675

IMG_1817

Замовлення виконувалось за допомогою машин-амфібій «Truxor» (Швеція) та «Mobitrac» (США).

За словами представників замовника, у 2017 році такі роботи передбачено як тимчасовий захід для упорядкування озера.

Це є першим етапом підготовки водойми до проведення фестивалю плаваючих клумб, який відбудеться у 2018 році до Дня Києва.

qYxM8k

Участь КП «Плесо» у тендерах в яксті постачальника започатковано з метою збільшення прибутків підприємства від господарської діяльності, які надалі можна спрямовувати на потреби громади Києва.

Реалізація цього напрямку розвитку у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» дозволить підприємству використовувати систему «Prozorro» не тільки як майданчик для здійснення закупівель за бюджетні кошти, а і як ринок комерційного збуту послуг та робіт для задоволення попиту Замовників і громадських соціально-економічних потреб.

Повний перелік послуг і робіт, які можна замовляти у КП «Плесо», буде розміщено на сайті найближчим часом.

IMG_1851

IMG_1596

IMG_1762

IMG_1643

IMG_1843

IMG_1649

IMG_1629

Озеро (парк Отрадный)