Відновлено муніципальне водолазне судно «ЕПРОН»

У вересні 2017 року успішно відбулися ходові випробування судна типу «Ярославець». Водолазний бот «ЭПРОН» («Экспедиция подводных работ особого назначения») вперше за 15 років вийшов у самостійне плавання.

Судно побудоване у 1971 році. У 2002 році через сильну зношеність систем корабля його експлуатація стала неможливою. Відтак, «ЕПРОН» стояв пришвартований на Рятувально-водолазній станції (РВС) № 1 КП «Плесо» на

на Трухановому острові. За роки корпус проіржавів, судно дало течу. Пізніше було прийнято рішення відреставрувати його для подальшої експлуатації. На ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» замінили майже 100% корпусу, виконали ремонт двигуна, потужність якого – 150 кінських сил.

Розглядаючи варіанти зовнішнього оформлення оновленого судна фахівці «Плесо» керувалися міжнародним досвідом: обрано комбінацію фарби червоного, чорного та білого кольорів.

Адже переважно таким чином розфарбовують морські та річкові судна пошуково-рятувальних служб (Search and Rescue, SAR) у багатьох країнах світу.

IMG_0062

Ходові випробування проводились у Києві протягом кількох годин (у різних ходових режимах) відповідно до вимог  Класифікаційного товариства «Регістр судноплавства України», яке здійснює технічний нагляд за суднами. Метою ходових випробувань є перевірка технічного стану судна та його пристроїв на відповідність вимогам правил Регістру. Таким чином це є одним із етапів процедури одержання документів про придатність судна до плавання.

IMG_0033

IMG_9953

Наразі тривають роботи з відновлення барокамери, якою укомплектований «ЕПРОН». У випадку отримання водолазом барторавми, життєво важлива оперативність надання допомоги, як і при будь-якому іншому невідкладному стані. Таким чином, декомпресійна камера є надзвичано важливим устаткуванням воднолазного боту.

Проводяться також роботи з організації простору в трюмі: облаштування машинного відділення (і його обладнання) та відсіку з барокамерою.

IMG_9958

IMG_1840

Зазначене судно, є унікальним, адже в Україні таких катерів лише три. Розрахований «ЕПРОН» на 12 водолазів. Безумовно, він є одним з найбільш незвичайних зразків муніципальної техніки, яка належить громаді міста Києва.

Після остаточного завершення реставрації та отримання документів Регістра, спеціалісти водолазної служби КП «Плесо» матимуть змогу організовувати за допомогою «ЕПРОНа» підводно-технічні та аварійні роботи високого рівня складності, виконувати складні замовлення, пов’язані з оглядом та ремонтом суден, їх забортних пристроїв, оглядом підводних частин гідротехнічних споруд тощо.

А «ЕПРОН» стане повноцінною одиницею муніципального річкового флоту Києва.

IMG_9986

IMG_0045

Довідка.

«Ярославець» — серія службово-допоміжних суден. Проект таких багатоцільових катерів розроблений і затверджений у 1948 році для потреб військово-морського флоту і народного гсподарства.

При цьому за основу взяли проект катерів типу «Я» (міномети і мінні тральщики) 1930 – 1940 років, які входили до складу Дніпровської військової річкової флотилії та Дунайської військової флотилії Чорноморського флоту СРСР.

Проект типу «Ярославець» отримав № 376 і шифр «Север». Сама назва «Ярославець» пішла від найменування заводу-виробника («Ярославський суднобудівний завод»), проте невеликі партії таких катерів будували і на інших заводах, зокрема у Києві на заводі «Ленінська кузня» (нині – «Кузня на Рибальському»).

Катери будували не тільки для внутрішніх потреб, а й на експорт до Албанії, Болгарії, В’єтнаму, Єгипту, Іраку та в інші країни.

Загалом будувалось понад 20 модифікацій типу «Ярославець» для військових завдань і цивільного застосування: артилерійські, мінометні катери, катери для пошуку донних мін і затонулих торпед, катери-тральщики, гідрографічні промірні та учбові судна, водолазні боти, судна радіаційної і хімічної розвідки, пасажирські катери та судна для потреб народного господарства, катери-торпедолови, буксири, прикордонні сторожові, санітрані та митні катери, а також робочі роз’їзні.

IMG_9902

IMG_9862

98RO9Z