Кубок України з водно-моторного спорту 2017: перегони на Русанівській протоці

Нещодавно у Києві відбулись перегони на моторних човнах в рамках щорічних змагань за Кубок України з водно-моторного спорту серед гонщиків-аматорів. Вже традиційно організаторами (Національна федерація водно-моторного спорту України) обрано для проведення цих змагань Русанівську протоку (Дніпровський район).

Першочергово відбуваються тренувальні заїзди, в яких учасники з самого ранку відшліфовують натреновані навички і вивчають позначену буями дистанцію, яка цього року побудована досить цікаво (див. фото). Поки одні спортсмени тренувалися, інші лише прибували і проходили реєстрацію.

IMG_7362

IMG_7082

А згідно з правилами, встановленими організаторами, хто раніше прибув на місце проведення змагань і зареєструвався з самого ранку, той має на дистанції певні переваги, що збільшують шанс на перемогу. Тож пунктуальність гонщиків у певній мірі стала одним із критеріїв відбору найкращих, а час прибуття і реєстрації – своєрідним етапом конкурсу.

Змагання командні: на кожному судні має бути екіпаж із двох осіб – капітана та штурмана. Судна розподілили на 5 класів в залежності від потужності двигунів.

1 клас (до 39 к.с.);

2 клас (40-69 к.с.);

3 клас (70-99 к.с.);

4 клас (100-149 к.с.);

5 клас (150 к.с. та вище).

Перед стартом було прийнято рішення об’єднати 4 і 5 класи в одну групу.

IMG_7073

IMG_6934

IMG_7199_1

IMG_6946

У суден кожного класу потужність двигунів відрізнялась несуттєво, тож на перший план виходили саме вміння та професіоналізм.

І тут роль грають як навички судноводіїв «відчувати» судно, так і, наприклад, досвід оцінки швидкості та напрямку вітру, розуміння того, як це впливає на парусність судна та які прийоми керування судном треба застосовувати, щоб послабити негативний вплив або повернути це собі на користь.

IMG_7077

IMG_7175

IMG_7224

IMG_7217

Огонь

Протягом дня дощова погода із поривами вітру змінювалась сонячною і спекотною. Керованість судна суттєво залежить від погодних умов: висоти хвиль, швидкості вітру, напрямку та швидкості течії, швидкості самого човна. Ну, і від технічного стану човна, зрозуміло, також. Екіпажі мусили підлаштовуватися під умови, які швидко змінювались.

IMG_7157

IMG_6972

IMG_7305

IMG_7277

Яскравим прикладом помилки є зниження швидкості при виконанні крутого повороту. При цьому судно припиняє глісування, відбувається надмірне зниження швидкості, втрачається керованість (особливо при великих хвилях). Завершивши поворот, екіпаж з труднощами намагається набрати швидкість і «приборкати» машину, але час вже втрачено…

Поворот

Тільки з одного цього прикладу видно, що видовищні гонки з ревінням двигунів, які глядачі спостерігають із берега, зовсім не прості катання, як здається здалеку. Це не стільки розвага, скільки справжні випробування та іспит на увагу і вправність.

IMG_7303_1

1

Організатори передбачають необхідність висвітлення заходу та фіксації найцікавіших моментів. Тому поруч із дистанцією знаходилося спеціальне просторе судно для фотографів та операторів – своєрідна «ложа преси» на воді.

IMG_7293

Для глядачів заходу підготували окрему розважальну програму: тест-драйв водного скутера, можливість сфотографуватися у кабіні квадроцикла тощо. Під час засідання суддів і визначення переможців ведучий заходу проводив інтелектуальні вікторини на морські та корабельні теми, переможці якої вигравали призи.

IMG_7246

IMG_6986

IMG_7251

IMG_7238

IMG_6993

IMG_7067

Оскільки змагання проводились на відкритій воді, здійснювалось рятувальне забезпечення заходу.

Відповідно до пункту 3.6. Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у м. Києві, затверджених Рішенням Київської міської ради від 26 травня 2005 року N 393/2968, установи і організації фізкультури та спорту зобов’язані на період проведення спортивних заходів визначити осіб, відповідальних за безпеку людей та плавзасобів, позначити (огородити) акваторію буйками та виставити пости на човнах для забезпечення безпеки плавання спортивних суден. Що і було зроблено.

У 2017 році вперше успішно реалізовано принцип комплексного чергування, за яким безпеку спортивного заходу контролювали рятувальники КП «Плесо» з одного боку, і особовий склад річкової поліції Києва – з іншого.

IMG_7278

Фахівці нашої рятувальної служби чергували на двох катерах ближче до місця гонок, контролюючи безпеку на самій дистанції. Тим часом, поліцейські (також на двох суднах) зайняли позиції вище і нижче за течією відносно локації змагань.

Їх завданням було не допустити наближення до дистанції інших плавзасобів, попередження судноводіїв про їх наближення до акваторії гонок (шляхом подачі відповідних сигналів), попередження виникнення загрози зіткнення.

IMG_7192

IMG_7210

IMG_7324

IMG_7386

IMG_7285

IMG_7322

Плавзасобам, які йшли повз, дозволялось проходити протоку ближче до берега Гідропарку. Контроль за дотриманням їх власниками такого порядку руху покладався як на поліцію, так і на нашу службу.

Аварійних ситуацій, які б потребували зупинки змагань та втручання рятувальників або поліцейських, не виникало.

Ознайомитись із результатами змагань і дізнатись імена переможців ви можете за посиланням.

IMG_7360

Интервью

IMG_7072