Вітаємо бригадира водолазної групи КП «Плесо» Віктора Гаврилюка з Днем Народження!

Сьогодні, 10.08.2017 року, бригадир водолазної групи Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби (САРВС) КП «Плесо» Віктор Гаврилюк святкує свій День Народження!

Досвідчений фахівець та авторитетний керівник. При виконанні водолазних робіт він ознайомлює колег із суттю завдання, способами та технологією його виконання під водою, розподіляє блоки завдань між колегами, визначає черговість водолазних спусків та безпосередньо керує небезпечними та відповідальними роботами на місці… у тому числі знаходячись разом з колегами на глибині.

1

Саме так: заавдяки спеціальним дайверськими жестам і їх відмінному застосуванню короткі «підводні наради» при виконанні робіт – не дивина у нашій службі.

Пан Віктор — не просто керівник, який тримає дисципліну та вишкіл. Це керівник, якого поважають і поруч із яким хочеться бути дисциплінованим! При цьому він надзвичайно енергійна людина і особистість із чудовим почуттям гумору! Далеко не кожен вміє так заряджати оточуючих  впевненістю, рішучістю та позитивним настроєм!!

Ми пишаємося тим, що у штаті нашої служби працює людина, яка має досвід обстеження навіть підводного човна та є одним із небагатьох професіоналів, які тестували підводний плазмотрон (пристрій для підводної різки металу), розроблений Інститутом електрозварювання імені Є. О. Патона НАН України  для застосування дайверами при виконанні будівельних робіт під водою, спорудженні і ремонті гідротехнічних споруд.

Віктор Миколиайович — це фахівець з унікальним досвідом і талантом передавати свої знання та навички колегам. При будь-якій можливості він завжди радо показує на практиці, розповідає, пояснює та вчить.

IMG_5419

2

Причому не просто дає багато інформації, а й вміє її «розкласти по поличках». Так, аби слухач отримав чітко структурований готовий до практичного застосування набір даних.

Саме тому він є одним із викладачів, відповідальних за практичні заняття із навчання лайфгардів «Пляжного Патруля». Віктор Гаврилюк вчить у басейні майбутніх пляжних патрульних правильно підпливати до людини, яка потребує допомоги (так званого «критичного плавця»), правильно її буксирувати до берега.

Обов’язково неодноразово відпрацьовує з кожним прийоми звільнення від інстинктивних захватів людини, яку рятують. Ці навички обов’язково необхідні патрульним, аби при здійсненні рятувальної операції «критичний плавець» не потягнув рятувальника на дно.

Також керівництво і колектив підприємства надзвичайно вдячні Вам, шановний Віктор Миколайович, за Вашу ініціативу при наданні допомоги прес-службі КП «Плесо»!

Ви завжди відгукуєтесь на прохання допомогти і надаєте консультаційну та інформаційну підтримку. Причому настільки вичерпну і детальну, що з неї можна готувати

IMG_0848

не просто публікації, а цілі журналістські і службові спецпроекти, частина з яких саме зараз знаходиться в роботі. І ми дуже це цінуємо!

Це надзвичайно вагомий Ваш особистий внесок у сферу безпеки на воді. Ми не готуємо шаблонні сухі заклики про дотримання правил безпеки. Саме на основі Ваших пояснень ми оприлюднюємо високоякісний детальний і аргументований матеріал, який привертає увагу громадськості та за який нам вдячні редактори засобів масової інформації. Це дійсно професійна інформація, яка змушує людей замислись і переконує дослухатися до рекомендацій. І це читають далеко за межами Києва!

Для медіасередовища дуже важливо, що обґрунтована експертна думка, підкріплена фактами і прикладами, доводиться до відома тисяч громадян. Це є надзвичайно потужним превентивним заходом для попередження нещасних випадків на воді!

А Ваша операторська робота дозволяє забезпечити підводну фото- та відеофіксацію як для оприлюднення, так і для службових цілей, коли фахівцям-гідротехнікам необхідно оцінювати технічний стан підводних частин споруд, вивчаючи матеріали, отримані за результатами зйомок та водолазних обстежень.

Колегія підприємства вітає Вас з Днем Народження! Зичимо міцного здоров’я та бажаємо  цікавих, масштабних і змістовних проектів, у яких Ви матимете змогу практично застосовувати Ваші вміння та досвід. І хай Вас оточує якомога більше здібних колег, яких Ви із задоволенням зможете навчати тим унікальним знанням, якими володієте!

IMG_6589

IMG_2407