Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

з залучення до проведення фестивалів літнього оздоровчого відпочинку сезону 2017 року в місті Києві співорганізаторів

КП «Плесо» та організаційний комітет фестивалів літнього оздоровчого відпочинку сезону 2017 року в місті Києві (розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про проведення фестивалів літнього оздоровчого відпочинку сезону 2017 року в місті Києві» від 31.05.2017 року № 640, далі розпорядження) оголошують конкурс з залучення до участі у організації та проведенні фестивалів співорганізаторів у серпні місяці («Beach Picnic Fest 2017» з 1 серпня до 31 серпня 2017 року) на умовах визначених конкурсною документацією.

Фестивалі проводяться у місцях та на протязі часу визначених додатком до розпорядження. Для отримання конкурсної документації та інформації щодо місць проведення фестивалів по яких на дату звернення можуть бути укладені договори з співорганізаторами — телефон для довідок +38 050 168 54 66.

Розкриття конкурсних пропозицій буде відбуватися  за адресою: м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 7.

Дата та час розкриття конкурсних пропозицій будуть повідомлені окремо та призначатимуться по мірі формування пакетів пропозицій.

За вказаною адресою також надається конкурсна документація та подаються документи претендентами.

Документи приймаються з 31.07.2017 року, кінцевий термін прийняття документів визначається датою та часом розкриття конкурсних пропозицій на відповідне місце проведення фестивалю які будуть повідомлені окремо засобами зв’язку особам, що подали пропозиції та на сайті КП «Плесо».