Неймовірний порятунок людини і підйом автомобіля: надзвичайна подія із щасливим кінцем

В ніч на неділю, 23.07.2017 року, близько 00:30 на Трухановому острові автомобіль «Нива» із водієм з’їхав з берега у Дніпро. Водій живий.

Власник авто відпочивав на березі, сів у авто і заснув. Машина покотилась зі схилу у воду, зупинившись за 20 метрів від берега на глибині близько 4-х метрів. Через сильний тиск води самотужки відчинити двері авто він вже не зміг.

Врятував потерпілого киянин, який відпочивав поруч. Пірнувши, він рішуче боровся за життя потерпілого, доклав усіх зусиль, аби відчинити дверцята і виніс його на берег. Водій був вже без свідомості.

Після реанімаційних заходів потерпілий опритомнів, карета «Швидкої медичної допомоги» доставила його у лікарню. Наразі стан чоловіка задовільний.

Вже зранку оперативний черговий КП «Плесо» отримав виклик і водолазна група, яка була на чергуванні, прибула на місце події.

Для підйому автомобіля було виконано його огляд, на прохання потерпілого знайдено та передано його особисті речі. Після чого водолази провели остропку авто для подальшого підйому автокраном-маніпулятором.

У зв’язку з вищеописаною ситуацією нагадуємо автомобілістам: паркуючи авто біля води, не забувайте ставити його на ручні гальма. Тим більше, якщо плануєте тривалий час перебувати у салоні.

1

4

7

2

5

6