Оголошення

Повідомлення про проведення торгів на право розміщення та експлуатацію пересувного атракціону (тролей) біля пішохідного мосту через річку Дніпро у місті Києві з влаштуванням станцій на пляжі «Центральний» на Трухановому острові та на оглядовому майданчику біля арки Дружби народів
до 15 жовтня 2017 року

1. Згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15 травня 2017 року № 573 «Про деякі організаційні питання, пов’язані з розміщенням пересувного атракціону (тролей) у місті Києві» комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» оголошує про проведення електронних торгів на право розміщення та експлуатацію пересувного атракціону (тролей) біля пішохідного мосту через річку Дніпро у місті Києві.
2. Електронні торги будуть проведені ТОВАРНОЮ БІРЖЕЮ «ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ» 30 червня 2017 року об 11:00 годині на електронному торговому майданчику за адресою https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/.
Заява на участь в торгах у електронному вигляді подається на електронному торговому майданчику за адресою https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/.
Заява на участь в торгах у паперовому вигляді подається до Комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» за адресою: 02660, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 7.
Строки прийому заяв (в електронному та паперовому вигляді):
— початок прийому – 22 червня 2017 року з 1000;
— кінцевий термін – 29 червня 2017 року до 1800.
Початкова ціна : 200 000 (двісті тисяч) грн., з ПДВ;
Крок торгів становить 5 % від попередньої ціни лоту.
Строки прийому гарантійного внеску з 22.06.2017р. до 29.06.2017р. (включно) у розмірі 20 000 (двадцять тисяч) грн. ( 10 % від початкової ціни продажу).
Зверніть увагу! Для зручності учасників 29 червня 2017 року з 12:00 до 16:00 будуть проводитися торгові сесії у тестовому режимі. Тобто суб’єкти господарювання, які зареєструвалися на електронному торговому майданчику за адресою https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/, мають можливість у тестовому режимі спробувати пройти сессію торгів. Дане тестування тільки для ознайомлення, тому результатів мати не буде.
3. Предмет торгів: право на розміщення та експлуатацію пересувного атракціону (тролей) біля пішохідного мосту через річку Дніпро у місті Києві з влаштуванням станцій на пляжі «Центральний» на Трухановому острові та на оглядовому майданчику біля арки Дружби народів до 15 жовтня 2017 року.
4. Проектування, розміщення, експлуатацію пересувного атракціону переможцем торгів здійснюється за умови забезпечення ним дотримання вимог Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01 березня 2006 року № 110, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 квітня 2006 року за № 405/12279, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051, та інших актів, що встановлюють вимоги до розміщення пересувних атракціонів.
5. Учасник гарантійним листом підтверджує:
— зобов’язання щодо виконання умов розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про деякі організаційні питання, пов’язані з розміщенням пересувного атракціону (тролей) у місті Києві» № 573 від 15.05.2017 року;
— наявність пакету дозвільних документів до пересувного атракціону, а саме: паспорту пересувного атракціону; настанови з експлуатації; інструкції по монтажу, пуску, регулюванню, обкатці, обслуговуванню та демонтажу атракціону; сертифікатів на матеріали та комплектуючі атракціону; креслень та схем елементів устаткування (робочий проект атракціону); дозвіл Держгірпромнагляду, що видається компанії-виробнику на застосування атракціонів підвищеної небезпеки пересувних, відповідного типу;
— наявність у власності або користуванні пересувного атракціону;
— зобов’язання залучати до монтажу та ремонту пересувного атракціону лише організації, що мають дозволи Держгірпромнагляду на відповідні роботи, а саме: дозвіл на монтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування атракціонів підвищеної небезпеки; дозвіл на виконання верхолазних робіт;
— зобов’язання залучати до технічного обслуговування пересувного атракціону лише організації, що мають дозволи Держгірпромнагляду на відповідні роботи та інші необхідні документи, а саме: дозвіл на монтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування атракціонів підвищеної небезпеки; для обслуговуючого персоналу — Протоколів засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці (безпечного виконання робіт з експлуатації, ремонту, монтажу та обслуговування атракціонів згідно Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки), Протоколів засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці для обслуговуючого персоналу атракціону (безпечного виконання верхолазних робіт відповідно до вимог НПАОП 0.00-1.15-07 “Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті”), посвідчень на допуск до безпечного виконання робіт з експлуатації та обслуговування атракціонів, посвідчень на допуск до безпечного виконання верхолазних робіт з використанням індивідуальних страхувальних засобів;
— зобов’язання розпочати експлуатацію атракціону тільки після отримання Дозволу Держгірпромнагляду на експлуатацію атракціонів підвищеної небезпеки відповідного типу.
5.1. Суб’єкт господарювання, визначений переможцем торгів, зобов’язаний надати Організатору торгів наступні документи:
5.1.1. заява у довільній формі.
5.1.2. витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;
5.1.3. гарантійний лист, відповідно до пункту 5.
При укладенні договору можуть бути витребувані інші необхідні документи.
5.2. Договір з переможцем укладається на протязі 3-х робочих днів з моменту отримання протоколу Організатором.
У разі не виконання умов, гарантії щодо виконання яких будуть надані у гарантійному листі, КП «Плесо» має право припинити дію договору укладеного за результатами проведення торгів у односторонньому порядку та демонтувати пересувний атракціон за рахунок переможця. Кошти сплачені за договором переможцю торгів не повертаються.
6. Кінцевий термін розміщення пересувного атракціону 15 жовтня 2017 року.
7. Строк та порядок внесення кінцевої ціни предмету торгів.
7.1. Плата за розміщення та експлуатацію пересувного атракціону (тролей) сплачується переможцем торгів на рахунок КП «ПЛЕСО» повною сумою єдиним платежем протягом 3 (трьох) робочих днів з дня підписання сторонами відповідного договору.
7.2. Залишок гарантійного внеску, внесеного Переможцем, зараховується як частина плати за договором на рахунок КП «ПЛЕСО».
8. Для участі у торгах заявнику потрібно зареєструватися на електронному торговому майданчику ТБ «Перспектива-Коммодіті», ознайомитися з Правилами проведення торгів на Товарній біржі «Перспектива-Коммодіті» на право розміщення та експлуатацію пересувного атракціону (тролей) біля пішохідного мосту через річку Дніпро у місті Києві , за адресою https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/.
8.1. Процес реєстрації проходить на електронному торговому майданчику ТБ «Перспектива-Коммодіті» за адресою https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/ (пошагова інструкція розміщена на сайті ТБ «Перспектива-Коммодіті» https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/):
1. Заявнику необхідно натиснути позначку «Реєстрація» (в правому верхньому кутку сторінки);
2. Потім перейти за посиланням «Реєстрація учасника» та заповнити анкету. Обов’язковими до заповнення є поля, які відмічені позначкою: “*”. Вказати адресу електронної пошти, створити пароль.
3. У разі успішної реєстрації на електронну пошту, вказану заявником при реєстрації, надійде посилання, за яким необхідно перейти для підвердження реєстрації.
9. Процес подання заяви на участь у торгах відбувається наступним чином:
9.1. Заяву на участь у торгах заявник формує в ЕТС (електронній торговій системі) на відповідній сторінці шляхом натискання кнопки «Подати заяву» та завантаження сканованих копій наступних документів:
Якщо Заявник фізична особа –підприємець :
• Копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
• Копії сторінок паспорта;
• Копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, або номер паспорта громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України;
• Анкету-опитувальник для здійснення Виконавцем функцій суб’єкта первинного фінансового моніторингу на виконання вимог Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Якщо Заявник — юридична особа:
• Копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
• Копію паспорта керівника(перша, друга, сторінка реєстрації);
• Копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків керівника, або номер паспорта громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України;
• Анкету-опитувальник для здійснення Виконавцем функцій суб’єкта первинного фінансового моніторингу на виконання вимог Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
9.2. Заявник поданням заяви на участь у торгах, підтверджує що ознайомлений з цими Правилами та погоджується їх виконувати .
9.3. Заявнику потрібно до 16.00 години 29.06.2017р. сплатити гарантійний внесок у розмірі 20 000 (двадцять тисяч) грн. на розрахунковий рахунок ТОВАРНОЇ БІРЖІ «ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ» за наступними реквізитами:
п/р № 26006000166001
в ПАТ «БАНК АВАНГАРД»,
МФО код банку 380946
код ЄДРПОУ одержувача 37732456;
призначення платежу: сплата гарантійного внеску за участь у проведенні торгів на право розміщення та експлуатацію пересувного атракціону (тролей), без ПДВ.
9.4. Заявнику потрібно надати у паперовому вигляді до КП «Плесо» пакет документів, що визначений у п. 5.1. цього повідомлення.
10. Проведення електронних торгів відбудеться на електронному торговому майданчику ТБ «Перспектива-Коммодіті» за адресою https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/.
10.1. Учасники, які отримали допуск до участі у торгах, запрошуються до участі в торгах шляхом надсилання ТБ «Перспектива-Коммодіті» на їх поштову скриньку, вказану при реєстрації, посилання на сторінку відкритих торгів.
10.2. Крок торгів становить 5 % від попередньої ціни лоту.
10.3. Учасники мають право протягом 15 хвилин надати свої цінові пропозиції на сторінці проведення торгової сесії. При цьому, кожна з додаткових цінових пропозицій, наданих учасниками торгів, повинна перевищувати попередню не менше, ніж на крок торгів, що становить п’ять відсотків від попередньої ціни лота.
10.4. Строк проведення торгів (тривалість торгової сесії) – проміжок часу, протягом якого Учасники можуть подавати цінові пропозиції. У разі виникнення спору, відносно часу внесення цінової пропозиції, приймаються до уваги показники часу, які містяться на веб-сайті ТБ «Перспектива-Коммодіті» (https://kmda.e-commodity.fbp.com.ua/) електронних торгів. Тривалість торгової сесії становить 15 хвилин.
10.5. Якщо пропозиція внесена за 5 хвилин до закінчення торгової сесії, то час проведення торгів продовжується на 10 хвилин і так доти, поки не буде виявлено переможця торгів. Торги вважаються закінченими у разі, якщо в останні 5 хвилин не було подано жодної цінової пропозиції.
10.6. Переможцем торгів визначається учасник, що запропонував найвищу ціну на час завершення торгів.
11. Після закінчення торгів по лоту переможець у власному персональному кабінеті в ЕТС (Електронна торговельна система) роздруковує протокол, в якому відображаються результати торгів. Якщо переможець торгів не має можливості роздрукувати протокол, то він звертається до ТБ «Перспектива-Коммодіті» за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 9а, та отримує протокол.
12. Оплату послуг (винагорода) ТБ «Перспектива-Коммодіті» за проведення торгів здійснює переможець торгів у розмірі 3,5% (три цілих п’ять десятих відсотка) від ціни продажу.
13. Винагорода ТБ «Перспектива-Коммодіті» за проведення торгів вираховується з гарантійного внеску переможця торгів. Винагорода ТБ «Перспектива-Коммодіті» не зараховується в рахунок суми, яку переможець торгів повинен сплатити КП «ПЛЕСО» відповідно до укладеного договору за результатами торгів.
14. Протягом трьох робочих днів після дати проведення торгів та отримання протоколу Організатором торгів, переможець торгів повинен укласти з КП «ПЛЕСО» відповідний договір.
15. ТБ «Перспектива-Коммодіті» повертає гарантійні внески особам, які брали участь у торгах, однак не були визначені переможцями.
16. Гарантійний внесок не повертається, якщо учасник торгів у разі перемоги на торгах відмовився від підписання протоколу про результати торгів, або не уклав відповідний договір на умовах, зазначених в документації торгів. Такий учасник не допускається до наступних торгів.
17. Гарантійний внесок, внесений учасником торгів, який визнаний переможцем торгів, зараховується як частина плати за договором з організатором торгів.