Пляж “Золотий” отримав міжнародну екологічну нагороду «Блакитний прапор»

20.06.2017 на пляжі «Золотий» відбулась урочиста церемонія підняття «Блакитного прапора» — міжнародної відзнаки, яку у всьому світі отримують лише ті пляжі, які відповідають 33-ом критеріям та вимогам.

На заході були присутні заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища — начальник управління екології та природних ресурсів Київської міськдержадміністрації Андрій Мальований, голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, його заступник Алла Загородня, директор Комунального підприємства «Плесо» Денис Пікалов, представники Громадської організації «Водний Рух Київщини» та представники «Блакитного прапора».

Зауважимо, що «Блакитний прапор» — це перша міжнародна екологічна нагорода, отримана Києвом. Окрім «Золотого» дану відзнаку отримали ще пляжі «Дитячий» та «Пуща-Водиця», увійшовши таким чином до десятки пляжів України, які мають цей статус.

IMG_2268

Незалежне міжнародне журі оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, якість рекреаційних послуг тощо.

Даний екологічний сертифікат видається на 1 рік. Дію статусу продовжують за умови подальшого дотрмання суворих вимог, у тому числі за результатами міжнародної перевірки.

Тому триває постійна робота, аби підтримувати пляжі як зразкові цілісні муніципальні рекреаційні комплекси, на яких кожен гарантовано отримує сервіс міжнародного рівня.

IMG_2277

Онофрийчук П. В.