Вийшов французький кліп, знятий у Києві (ЕКСКЛЮЗИВ)

camera

Наприкінці травня 2017 року у Парижі офіційно вийшов музичний кліп «Грішник» («The Sinner») який у січні 2017 року під контролем нашої аварійно-рятувальної служби знімали на озері Алмазне у Деснянському районі Києва (неподалік вулиці Пухівської). Зйомки проходили також на Рибальському мосту на Подолі.

Winner VOTD

Кліп був номінований на міжнародну нагороду VOTD і за результатами відбору (який на 75% залежить від оцінки суддів та від голосування широкого загалу – на 25%) його визнано Відеокліпом дня 14 червня 2017 року.

Відео оцінювалось за чотирма критеріями: інноваційність, ідея, виконання та дизайн.

Як у Києві знімали кліп "The Sinner"

Isaac Delusion — The Sinner

Даний медіапродукт знімали спільно фахівці кіноіндустрії України та Франції до нової однойменної пісні паризької групи Isaac Delusion (альбом «Rust & Gold»).

Оскільки кульмінаційну та фінальну частини кліпу знімали на кризі на відстані кількасот метрів від берега, рятувальники КП «Плесо» контролювали безпеку при організації зйомок.

IMG_4731

Спасатель

IMG_4559

При цьому виконувались наступні заходи.

  1. Промір глибини на локації та товщини льоду, визначення безпечного маршруту від берега до знімального майданчика.
  2. Інструктаж для знімальної групи щодо правил безпечної поведінки на кризі (у тому числі при виникненні позаштатних ситуацій), який відразу ж перекладали іноземним партнерам.
  3. Забезпечення рятувальними жилетами операторів, які працюють на кризі з апаратурою.
  4. Зосередження в зоні обслуговування необхідних рятувальних засобів.
  5. Чергування на локації, постійне пильне слідкування за тим, аби представники знімальної групи не збирались на льоду великими групами, виконували інструкції щодо поведінки поруч ополонки.
  6. Надання консультативно-рекомендаційної допомоги, контроль за тим, аби по кризі не транспортувалась надто важка техніка, від маси якої лід може проломитись.
  7. Оскільки за сценарієм головний герой падає та занурюється в ополонку, особливо відповідальними були саме моменти падіння каскадерів (глибина у місці ополонки сягає майже 10-ти метрів).

Поруч знаходились і медики.

IMG_4528

IMG_4539

IMG_4681

IMG_4704

До виходу готового медіапродукту робота на знімальному майданчику вважається секретним процесом. На цих ексклюзивних кадрах, які до виходу кліпу становили комерційну таємницю, ви можете побачити сам процес створення даного кінематографічного витвору мистецтва.

Камера

Видоискатель

IMG_4827

IMG_4596

IMG_4844

IMG_4730

IMG_4677

IMG_4853

IMG_4696

IMG_4698

IMG_4741

IMG_4971

IMG_4923

Съемка эмоций

IMG_5124