Спільні навчання аварійно-рятувальних служб (ФОТО + ВІДЕО)

У середу, 22.03.2017, на Трухановому острові поруч Московського моста відбулися вже традиційні навчання-тренування з цивільного захисту населення, у яких щороку приймають участь рятувальники ДСНС, Головного управління ДСНС у м. Києві, САРВС КП «Плесо», Київської служби порятунку (КАРС), представники Товариства Червоного Хреста України,  Центру екстреної медичної допомоги Служби медицини катастроф, комунальних установ тощо.

Завдяки таким заходам визначається, підвищується та підтримується рівень готовності органів управління цивільного захисту до швидкого реагування у разі настання надзвичайної ситуацї.

Так, на окремих учбових майданчиках розігрували ситуації для різних служб. Пожежники, дорожники та керуючі компанії житлово-експлуатаційних організацій відпрацьовували заходи з ліквідації наслідків повеней і паводків.

Тим часом, аварійно-рятувальні підрозділи діяли за заздалегідь сформованими сценаріями порятунку на воді. Основною метою було відпрацювання узгодженості між собою дій фахівців різних організацій при виконанні спільного завдання, забезпечення злагодженості, чіткості та послідовності роботи служб в умовах надзвичайних ситуацій.

При цьому кожна служба повинна демонструвати вміння особового складу вправлятися зі зразками сучасної техніки, придбаної у власність держави або громади столиці для експлуатації.

Пежо

Рятувальники «Плесо» відпрацьовували надання допомоги потерпілому, який за задумом, опинився у воді, впавши з крижини чи внаслідок сильної повені. Необхідно було доставити його на берег і передати медикам. Як відбувалося виконання завдання, ви можете переглянути на відео вище.

IMG_7797

IMG_7881

IMG_7869

IMG_7811

IMG_7882

IMG_7853

IMG_7898