Толока на Славутичі: перший крок до створення рекреаційної зони на Осокорках

Будматеріали, побутове сміття у фірмових пакетах супермаркетів, пляшки, стільці, матраци та багато іншого.

Це невеликий перелік предметів, вивезених у суботу, 18.03.2017, під час проведення весняних прибирань поруч столичних водойм.

Толоки пройшли поруч озер Вирлиця, Жандарка, Лебедине. Проте найбільш масштабні роботи відбулися в районі станції метро «Славутич» — на березі Дніпра між Південним мостом та житловим сектором Осокорків за адреою вул. Малоземельна, 13-Б.

k5Lqo6

Територія була вкрита шаром відходів несанкціонованого звалища, що утворилось внаслідок дій малосвідомих представників суспільства.

IMG_7518

IMG_7688

Працювали працівники бригади «Плесо» (як вручну так і за допомогою техніки), активісти Громадської організації «Водний рух Київщини», з вивезенням добутих «копалин» допомогли робітники КП «Київкомунсервіс».

3

2

Левову частку роботи завершено, але для повної ліквідації смітника «Плесо» виконуватиме роботи протягом тижня.

IMG_7563

IMG_7511

IMG_7612

IMG_7614

М-Ж

Звісно, хотілося б, щоб толоки обмежувалися роботами з озелененння та догляду за зеленими насадженнями, а щоб такі смітники просто не утворювались.

З метою недопущення повторного захаращення території представники громадськості  та «Плесо» розробляють плани по облаштуванню рекреаційної зони Позняків-Оскороків на цій локації вже улітку 2017 року.

IMG_7570