Прибирання снігу на Русанівці: працює фінська техніка (ФОТО + ВІДЕО)

Променадні доріжки вздовж Русанівського каналу у Дніпровському районі Києва прибираються від снігу фінським міні-трактором Avant 220.

Таку техніку використовує приватна організація «Експлуатаційна компанія № 1», яка виграла тендер на утримання деяких міських територій, балансоутримувачем яких є наше підприємство.

КП «Плесо» виступає замовником комплексу послуг.

Оскільки техніка чистить сніг на обох берегах каналу, фактично, одна маленька машина виконує роботи у трьох мікрорайонах: Русанівка, Березняки, Лівобережний масив. Загальна довжина доріжок, які обробляються протягом дня, перевищує 5,5 км.

Авант

Такі, насправді, універсальні та багатофунціональні тракторці експлуатують у багатьох країнах. За рахунок того, що до машини розроблено понад 30 видів навісного обладнання, їх застосовують для виконання садово-паркових, земляних, ландшафтних, комунальних та інших робіт муніципальні служби, фірми, що надають послуги з ландшафтного дизайну, готелі, автосалони та господарства великих приватних маєтків.

IMG_5737

IMG_5841

Про аутсорсінговий принцип ми неодноразово писали раніше. Як показала практика, такий підхід дозволяє в існуючих умовах належним чином обслуговувати місця загального користування протягом усього року.

Машинка Avant 220 є дуже маневреною, малогабаритною. Розвиває швидкість до 10 км/год. І тому підходить для зимового утримання набережних пішохідних доріжок та механізованого прибирання снігу.

У техніці керування машиною є певні особливості, що потребують особливих знань та навичок. Тому водіїв столичного Avant 220 спеціально навчали представники виробника з Фінляндії.

IMG_5781

IMG_5797

Із навісного обладнання використовуються щітка та ківш. При випаданні снігу щоденно, з 8:00 до 16:00 проводяться роботи у наступній послідовності:

1) розчищення доріжок;

2) роширення доріжок;

3) посипання щебенем дрібної фракції.

IMG_5787

IMG_5759

Нагадаємо, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених Рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 (зі змінами) сніг з тротуарів та внутріквартальних проїздів має прибиратися механічним способом або вручну без застосування хімічних реагентів (підпункт 8.3.14. пункту 8.3. Правил).

Вдень очищення тротуарів та внутрішньоквартальних проїздів слід починати після проходження певного часу від початку снігопаду (підпункт 8.3.15. пункту 8.3. Правил).

IMG_5733