Придбано спецавтомобіль Peugeot

У власність міста Києва придбано спецавтомобіль на базі PEUGEOT NEW BOXER Fourgon 440 L4H3 (екологічний стандарт EURO 5). Закупівлю здійснено на виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік (затверджена Рішенням КМР від 22.12.2015 № 60/60) з метою осучаснення матеріально-технічної бази, заміни зношеної техніки на більш адаптовану до вимог сьогодення і забезпечення більш якісного функціонування аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо», за якою його віднині закріплено.

Машина не лише дозволяє швидко дістатися до пункту призначення аби надати допомогу, а й «підігнана» під потреби служби — укомплектована повністю з урахуванням специфіки роботи.

Так, шафи та стелажі вантажного відсіку виготовлені із нержавіючої сталі, що дозволяє водолазу переодягатися після виконання робіт сидячи в авто. Машина практична і розрахована на транспортування мокрого спорядження без загрози псування внутрішніх деталей.

На просторих полицях можна розмістити велику кількість рятувального реманенту, водолазного спорядження (балони, костюми тощо), інструменів для підводних робіт, тари зі зразками води з пляжів для доставки їх у лабораторію та багато іншого.

Просторий і пасажирський відсік — окрім водія у авто може їхати до 5-ти осіб.

Наразі авто знаходиться під цілодобовою охороною у повній готовності до подальшої експлуатації.

img_3197

img_3262

img_3180

img_3222

img_3181

img_3216

\img_3267

img_3192