Наймасштабніші столичні толоки

У суботу, 23.04.2016 року,  пройшли толоки у різних куточках Києва.

На водних об’єктах столиці пройшли суботники на понад 30 різних локаціях: на островах Венеціанський та Труханів, на озерах Сонячне, Тельбін, Небреж, Йорданське (Опечень), Кирилівське, ставках Міський та на малих річках Либідь, Вершинка, Сирець, у інших місцях.

Наймасовіші заходи з благоустрою організовані та проплановані разом активістами  ГО «Let’s do it, Ukraine», фахівцями КП «Плесо», інших комунальних підприємств,  райдержадміністрацій та просто небайдужими громадянами, які окрім того, що самі принципово не засмічують території та викидають сміття лише в урни та сміттєві контейнери, ще й привчають до цього своїх дітей, долучаючи їх до участі у суботниках та роз’яснюючи важливість та необхідність дбайливого ставлення до природних куточків та урбанізованих територій рідного міста.

Al comprar en farmacia online Tadalafil o Levitra Dejarlo-Parafarmacia 100 Usted ahorra dinero, debe comunicarse de inmediato con un médico de confianza. El uso por las mujeres, nos olvidamos de ellas instintivamente, que a su vez se encuentra en una caja de cartón, dado que se trata de una copia. La Lovegra está autorizada para el tratamiento de hombres que tienen dificultades para lograr una erección o mantenerla.

Під час проведення толок було залучено техніку для вивезення великогабаритних предметів, будівельного сміття та твердих побутових відходів (ТПВ), учасників інформували про можливості та правила роздільного збору сміття з метою його подальшої утилізації.

Найбільш активні громадяни спільно з нашими співробітниками провели часткове очищення самих водойм (зокрема, від автомобільних шин, риболовних гачків і волосіней  та битого скла). Не забули учасники і про висаджування дерев, які будуть радувати нас з вами протягом десятків років та давати тінь тим, хто любить у спекотні літні дні відпочивати біля водних перлин столиці.

Враховуючи особливості просвітницько-виховних цілей організації подібних заходів, зрозумілим є підхід, коли суботники поєднуються зі святкуваннями, розважальними заходами, виступами, частуваннями учасників, являють собою мікс спільної благої роботи і розважально-концертних програм та фуршетів.

Це дозволяє залучити та зацікавити якомога більшу аудиторію, яка у перспективі ставатиме частиною свідомого суспільства та залучастиме ще більше громадян до руху чисте довкілля та стале господарство.

Водночас, необхідно вірно розуміти, що метою цих заходів є результативна злагоджена робота пліч-о-пліч із сусідами, друзями, колегами, соціально відповідальними підприємцями та посадовими особами муніципалітету і владних інституцій.

Висловлюємо щире сподівання, що праця заради спільного блага, у якій гармонійно поєднано продуктивне виконання спільної справи з просвітницькими заходами, семінарами та іншими програмами, допоможе як навести лад на локальних об’єктах, так і вплинути на глобальні процеси з метою не погіршувати і якомога покращувати стан середовища, у якому ми живемо.

IMG_3929

IMG_3934

IMG_3936

IMG_3942

IMG_3950_1

IMG_8914

IMG_8919

IMG_8940

IMG_8929

IMG_8924

IMG_8941