Сміттєві контейнери нового зразка

Нещодавно Комунальне підприємство «Плесо» встановило 150 сміттєвих контейнерів нового зразка, які встановлюються виключно на офіційних пляжах столиці (з їх переліком ви можете ознайомитися за посиланням).

Контейнери пластикові, мають кришки та колеса.

Особливістю їх експлуатації є те, що вони є доповненням до урн і закуплені з метою запобігання засміченню території пляжу.

Враховуючи високий рівень вандалізму, з метою уникнення викрадення контейнерів чи їх підпалювання, вони виставлятимуться співробітниками пляжних господарств лише на день, причому, кількість виставлених кожного дня контейнерів варіюватиметься в залежності від кількості відвідувачів.

Обов’язковим також є їх закріплення ланцюгами та замками. Вночі їх зберігатимуть на закритих територіях пляжних господарств, які знаходяться під охороною.

Контейнери стоятимуть у кроковій доступності – аби викинути фантик, відвідувачу не доведеться йти далеко за територію пляжу у пошуках урни, знизиться ризик залишення сміття просто на піску малосвідомими представниками суспільства.

Зауважимо, що таким чином організовано збір сміття на пляжах інших мегаполісів, зокрема у Торонто (Канада) – пластикові контейнери, закріплені антивандальними ланцюгами. Тож ідею впровадження такої новації на київських пляжах було запозичено саме звідти під час підготовки до Літнього оздоровчого сезону 2016.

IMG_2666

IMG_2664

IMG_2643