Надзвичайні ситуації у зонах відпочинку на воді, 11 — 12 червня (ВІДЕО + ФОТО)

У суботу, 11 червня, «Пляжний Патруль» КП «Плесо» здійснив роз’яснювальну роботу з плавцем, який знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

Також систематично проводилася профілактична робота:

  • 2 запобігання запливанню плавзасобів у зону пляжу, обмежену буями;
  • 10 освітньо-профілактичних бесід та інших подібних превентивних заходів.

У неділю, 12 червня, події, що потребували негайного втручання рятувальних служб, трапилися на пляжі «Венеція» з 17:00 до 20:00 години.

1.      Врятовано так званого «критичного плавця» (особу, яка перебуває у воді і у рятувальника є усі підстави вважати, що вона потребує або може потребувати негайної допомоги), який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, потерпілий доставлений у лікарню каретою «Швидкої медичної допомоги». Пізніше до рятувальників «Пляжного Патруля» звернулися нетверезі відпочивальники з повідомленням про те, що зник без вісті їх товариш, який плив посеред Венеціанської протоки. Поступово під час переговорів стало зрозуміло, що ним виявився цей самий критичний плавець, якого врятували пляжні патрульні ще до моменту звернення його товаришів за допомогою.

2.      Критичний плавець. Стрибав у воду з Венеціанського мосту. Пошкодження хребта та підозра на пошкодження спинного мозку. Врятовано з води, надано першу допомогу, забезпечено транспортування у знерухомленому стані, як цього потребують хворі із зазначеними підозрами, передано лікарям «Швидкої».

3.      Співробітники САРВС знайшли потерпілу із дуже небезпечною черепно-мозковою травмою, викликали лікарів, а жінці надали домедичну допомогу та доставили на рятувально-водолазну станцію № 3 у Гідропарку, звідки її терміново відправили до лікарні.

По усіх випадках також викликалися наряди Патрульної поліції – для оперативного розслідування та фіксації фактів.

Серед інших ситуацій варто видокремити такі:

—          пляжні патрульні допомогли знайти дитину, яку батьки втратили з поля зору;

—          зупинено 10 плавзасобів, які запливали у зону пляжу, обмежену буями, що могло спричинити травмування відпочиваючих.

Підсумовуючи, переконливо закликаємо вас не відвідувати пляжі та зони відпочинку біля води після вживання алкогольних напоїв, не розпивати їх на березі та не стрибати з висоти у воду.

Перелічені вище реальні ситуації, що трапилися у Києві цими вихідними, наочно підтверджують те, що навіть за наявності поблизу рятувальників, лихо може трапитися з кожним, хто порушує елементарні правила безпеки на воді.

Надзвичайні ситуації протягом вихідних 11 та 12 червня 2016 року були обумовлені, переважно, вживанням алкогольних напоїв та порушенням правил поведінки на воді.

20160612_180118

20160612_181206

20160612_180625

20160612_185630