Створення інформаційного стенду про Русанівський канал

Нещодавно поруч перехрестя бульвару Ігоря Шамо та вулиці Ентузіастів (перед буд. № 1 по бульвару Шамо) у Дніпровському районі відбулося відкриття соціально-інформаційного стенду про Русанівський обвідний канал.

На прохання місцевих мешканців працівники мобільної бригади підприємства привели до ладу стару іржаву конструкцію, яка перебуває на балансі КП: пофарбували її та встановили щит для монтажу вивіски.

З метою ефективного та доцільного використання конструкції було вирішено розмістити на ній цікаву та корисну для мешканців інформацію про Русанівський канал.

Матеріали для вивіски підготували шляхом опрацювання кадастрових карт каналу та Києва загалом, які знаходяться у архіві «Плесо».

У тексті доступна історична довідка, інформація про мету створення каналу і його функіональне призначення як гідротехнічної споруди (саме так, це ГТС, а не природна водойма, у якій можливо, безпечно було б купатися), пункт про заборону судноплавства і пояснення щодо існуючого стану каналу, вказано шляхи вирішення проблеми забруднення.

Окрім того, ви знайдете 5 надзвичайно цікавих фактів про канал, житловий масив Русанівка.

Інформацію доповнено картою випусків із магістральних колекторів дощової каналізації.

Запрошуємо ознайомитися із оприлюдненою на щиті інформацією. Одночасно сподіваємося на те, що випадків вандалізму і навмисного псування конструкції у майбутньому не буде.

Було

IMG_5536

IMG_5533

Стало

IMG_6366

IMG_5923

IMG_6256

IMG_6367

IMG_6258