Працівники КП «Плесо» взяли участь у міському форумі «Взаємодії та розвитку»

1 березня, об 11:00 у приміщенні КМДА стартував міський форум «Взаємодії та розвитку», організований Громадською організацією «Let’s do it, Ukraine» за підтримки КМДА, у якому взяли участь і співробітники прес-служби КП «Плесо». Захід відбувася у Колонній залі КМДА на вул. Хрещатик, 36.

Протягом кількох годин виступали спікери – активісти, волонтери, керівники різноманітних громадських організацій та ініціатив, науковці, спортсмени, соціально-відповідальні підприємці, яким усі охочі могли поставити запитання після виступу.

На обговорення виносилися питання охорони довкілля, екологічного стану територій, важливості залучення молоді до волонтерського руху, виховання свідомого та небайдужого ставлення до природи нашої Батьківщини тощо.

Також презентувалися більш конкретні напрямки. Наприклад, закордонний досвід законодавчого регулювання переробки вторинної сировини (і як це запозичується для України), технології такої переробки і просвітницькі друковані матеріали та відеоролики.

Не забули учасники форуму і про необхідність модернізації та будівництва очисних споруд дощової каналізації (на випусках у водойми) та проблему знищення сотень малих річок по всій території України.

Після форуму планується створення робочих груп для планування проведення масових квітневих суботників із залученням районних координаторів, у проведенні яких КП «Плесо» всіляко допомогатиме організаційно та забезпечуватиме потрібним інвентарем.

IMG_0895

IMG_0956

IMG_0967