Лайфгарди КП «Плесо» взяли участь у змаганнях «Oceanman» в Одесі

На початку вересня 2019 року у місті Одеса відбулись змагання з плавання OCEANMAN. Це чемпіонат світу з плавання у відкритій воді, який дає професійним плавцям та аматорам шанс досягти особистих цілей в унікальних місцях, таких як озеро Орта, Карибське море, Тихий океан, Середземне море і Чорне море.

В OCEANMAN існують різні варіанти дистанцій:

— від 200 до 1 500 м (дитячі запливи);

— від 1 км до 2 км;

— від 3,5 км до 5 км;

— від 6 км до 14 км;

— від 21 км до 30 км.

Тренер лайфгардів Михайло Перепелиця посів I місце на дистанції 10 кілометрів (у загальному заліку) і пройшов у фінал чемпіонату світу, що відбудеться у 2020 році в Мексиці.

Іван Перепелиця посів I місце на дистанції 5 км (у своїй віковій категорії) і теж пройшов у фінал. Також дистанцію 2 км успішно подолав супервайзер київських лайфгардів Андрій Баранов.

У трьох естафетах по 500 м III місце посіла перша команда лайфгардів, до якої увійшли Сліпчук Данило, Бебешко Тетяна та Марія Паламарчук. Вони показали один із найкращих результатів серед більш ніш 800 учасників запливів.

Друга команда посіла VI місце: Костянтин Чеченя, Марина Іщенко та Денис Богуцький.

Оскільки рівень фізичної підготовки лайфгардів прямо впливає на якість їх роботи, рятувальники планують і надалі покращувати свої результати.